авіакатастрофа російського літака
5.ua

У Санкт-Петербурзі триває ідентифікація тіл із А321 - десятьох загиблих вже упізнали

  У Санкт-Петербурзі вже упізнали десятьох загиблих внаслідок катастрофи літака Airbus A321 компанії "Когалимавіа" на Синайському півострові.

  За словами представників оперативного штабу, процес упізнання всіх тіл може тривати кілька тижнів, повідомляє "BBC Україна".

  За інформацією видання, наразі ніхто не може сказати, коли відбудуться похорони, адже невідомо, коли тіла видадуть родичам. В оперативному штабі додали, що виплати родичам жертв катастрофи почнуться в четвер.

  Як повідомляв 5.ua, рано вранці 2 листопада 2015 року перший літак із загиблими пасажирами прибув до Санкт-Петербурга. Тоді привезли тіла 144 жертв. Нині проводять процедуру упізнання та необхідні аналізи ДНК, щоб віддати загиблих рідним. Сьогодні, 3 листопада, до Санкт-Петербурга прибув другий літак з тілами та особистими речами загиблих у авіакатастрофі А321. Нині до Росії доставили ще не всіх жертв, такі рейси будуть продовжуватись до повного вивезення тіл і речей. 

  Нагадаємо, літак Airbus 321 російської компанії Metrojet (раніше "Когалимавіа"), який летів з Шарм-ель-Шейха до Санкт-Петербурга, розбився у Єгипті над Синайським півостровом. Загалом на борту повітряного судна було 217 пасажирів і сім членів екіпажу, усі вони загинули. Серед жертв катастрофи і четверо українців.

  Попередній матеріал
  Порошенко підписав закон, згідно з яким іноземці можуть служити в лавах ЗСУ
  Наступний матеріал
  Понад 1,5 тис. одиниць техніки отримали військові за останні 10 місяців - Міноборони