авіакатастрофа російського літака
5.ua

У "Когалимавіа" оприлюднили власну версію катастрофи свого літака A321 у Єгипті

  Керівництво "Когалимавіа" заявило, що літак, який розбився в Єгипті, не міг розвалитися у повітрі сам по собі. Він зазнав пошкоджень внаслідок певного механічного впливу зовнішньої сили.

  Про це заявив у понеділок, 2 листопада 2015 року, на брифінгу в Москві заступник гендиректора компанії "Когалимавіа" Олександр Смирнов, повідомляє "BBC Україна".

  "Немає таких відмов систем літака, немає поєднання відмов, які могли б призвести до того, що літак зруйнувався б у повітрі", - наголосив Смирнов. За його словами, "Аеробус" не можна зруйнувати в повітрі навіть через надмірні навантаження, адже автоматика літака перешкодить спробам пілотів робити різкі маневри.

  Заступник гендиректора "Когалимавіа" додав: "Тому єдина можлива причина - це чисто фізичний, механічний вплив на літак". Він не уточнив, яким саме міг бути вплив, і закликав дочекатися результатів розслідування.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 1 листопада, виконавчий директор Міждержавного авіаційного комітету Віктор Сороченко після огляду місця падіння літака заявив, що російський авіалайнер Airbus A321, який розбився в Єгипті, зазнав руйнувань у повітрі. 

  Нагадаємо, над Синайський півостровом у Єгипті розбився авіалайнер Airbus A321 російської компанії Metrojet (раніше "Когалимавіа"), який летів з Шарм-ель-Шейха до Петербурга. Загалом на борту повітряного судна було 217 пасажирів і сім членів екіпажу, усі вони загинули. Жертвами катастрофи стали також четверо українців. 

  Попередній матеріал
  Упродовж минулої доби поранено двох українських військовослужбовців - Лисенко
  Наступний матеріал
  У Донецькій області СБУ викрила протиправну схему ухилення від сплати податків