ednist.info

Російські слідчі проводять обшуки в компанії "Когалимавіа"

  Слідчий комітет Російської Федерації проводить обшуки у справі про катастрофу Airbus 321.

  "Слідчими органами Слідчого комітету Російської Федерації порушено другу кримінальну справу за фактом авіакатастрофи літака Airbus-321 за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 238 КК РФ (надання послуг, не відповідають вимогам безпеки)", - повідомляється на офіційному сайті відомства.

  Наразі слідчі проводять обшуки в офісах авіакомпанії "Когалимавіа", туроператора "Бріско", а також в аеропорту приписки повітряного судна "Домодєдово".

  СК вилучив документацію, пов'язану із діяльністю авіаперевізника. Планується допит осіб, які були задіяні в роботі з підготовки літака та екіпажу.

  "Крім цього силами слідчих Приволзького слідчого управління на транспорті СК Росії в Самарі на місці останньої заправки потерпілого крах літака проводиться вилучення зразків палива та відповідної документації, що стосується передпольотного обстеження технічного стану судна", - зазначають у прес-службі Слідчого комітету.

  Як повідомляв раніше 5.ua, Слідчий комітет Російської Федерації відкрив кримінальну справу за фактом катастрофи літака рейсу 9268 в Єгипті за статтею "Порушення правил безпеки польотів або підготовки до них".

  Попередній матеріал
  Суд заарештував підозрюваного в нападі на Андрія Садового
  Наступний матеріал
  Муженко звітує щодо Сватового: Ситуація серйозна, але повністю контрольована