авіакатастрофа 5.ua

Родичів загиблих в аварії A321 українців запросили до Петербурга на упізнання тіл – МЗС

  Консульство України у Санкт-Петербурзі сприятиме в зустрічі та розміщенні родичів загиблих громадян України, проведенні ідентифікації, оформленні документів та репатріації тіл на Батьківщину.

  У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що, за попередньої даними, упізнання жертв аварії літака Airbus A321 відбудеться в Росії. Тому російська сторона повідомила родичам загиблих в про необхідність прибути до Санкт-Петербурга для проведення ДНК аналізу і ДНК-ідентифікації тіл загиблих.

  Консульство України у Санкт-Петербурзі надаватиме необхідне сприяння у зустрічі та розміщенні родичів загиблих громадян України, проведенні ідентифікації, оформленні документів та репатріації тіл на Батьківщину, сказано в повідомленні МЗС.

  У відомстві нагадують, що для зв'язку з рідними загиблих громадян України функціонують окремі "гарячі лінії" МЗС України (044 238 17 77), Посольства України в Єгипті (+201000039648) та Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі (+7 921 304 05 72).

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 1 листопада, рятувальники знайшли 175 тіл загиблих у катастрофі російського літака А321.

  Нагадаємо, над Синайський півостровом у Єгипті розбився авіалайнер Airbus 321 російської компанії Metrojet (раніше "Когалимавіа"), який летів з Шарм-ель-Шейха до Петербурга. Загалом на борту повітряного судна було 217 пасажирів і сім членів екіпажу, усі вони загинули. Жертвами катастрофи стали також четверо українців. 

  Попередній матеріал
  СБУ оприлюднила відео затримання Корбана
  Наступний матеріал
  СБУ: з "Фонду оборони України" було виведено 40 млн грн