туристи Єгипет
5.ua

Екстреної евакуації російських туристів з Єгипту не буде - Ростуризм

  Російська Федерація не планує екстреної евакуації своїх громадян, які відпочивають в Єгипті.

  Про це сьогодні, 7 листопада, журналістам заявив глава Ростуризму Олег Сафонов, передає "Інтерфакс-Україна". "Про екстрену евакуацію не йдеться - відбуватиметься процес планового вивезення туристів, які знаходяться в Єгипті: з Хургади, Каїра і Шарм-ель-Шейха", - сказав він.

  За його словами, наразі в Єгипті перебуває близько 80 тис. громадян Росії, згідно з даними за п'ятницю, 6 листопада. "Приблизно 79 тис. людей відпочиває в Єгипті, в основному на курортах Хургади і Шарм-ель-Шейха", - зазначив Сафонов.

  Глава Ростуризму розповів, що відбулася нарада, у зв'язку з рішенням, яке прийняв Володимир Путін вчора про припинення польотів до Єгипту, де взяли участь найбільші туроператори, по лінії яких туристи їздять до Єгипту, і найбільші мережі туристичних агентств. Він пояснив, що нові туристи вже не зможуть відвідати країну. Літаки російських авіакомпаній будуть прилітати порожніми і забирати тих, хто у відповідні дати повинен був повернутися.

  "Туристи будуть повертатися без багажу. Він полетить окремо вантажними транспортними літаками. Дозволено буде взяти невелику ручну поклажу. Багаж доведеться об'єднувати, туристам доведеться почекати і потім через якийсь час вони його отримають", - повідомив Сафонов.

  На сьогодні 1 тис. 200 російських громадян, які відпочивали в Єгипті, вже повернулися на батьківщину, зазначив глава Ростуризму.

  Нагадаємо, в аеропорту "Внуково" застрягли близько тисячі туристів через скасування рейсів до Єгипту - туроператори не виходять на зв'язок.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала чиновника, який допомагав Януковичу заволодіти землями Сухолуччя
  Наступний матеріал
  На Вінничині СБУ затримала міліціонера-хабарника