ruscur.ru

Експерти назвали найвірогіднішу версію катастрофи російського А321

  Вибух на борту російського літака Airbus-321 - тепер найвірогідніша причина авіакатастрофи.

  Літак вибухнув. Це підтверджують дані, отримані з першого чорного ящика, повідомляє Reuters з посиланням на джерела, близькі до розшифровки. Щоправда, що саме вибухнуло - поки що сказати не можуть. На зчитування інформації другого самописця потрібно більше часу - чорна скринька була частково пошкоджена.

  Телеканал CNN із посиланням на джерело в американській розвідці стверджує, що терористи "Ісламської держави" заклали в аеробусі бомбу. Версію з вибуховим пристроєм підтвердив і офіційний Лондон, однак, хто саме заклав бомбу, припущень не робили.

  "Ми оцінили всю наявну інформацію та склали розлогу картину, і дійшли висновку, що найімовірнішою причиною падіння російського лайнера став вибуховий пристрій на борту. Тому маємо переглянути заходи безпеки і рівень ризиків. Ми вирішили, що маємо призупинити польоти до Шарм-ель-Шейха та радимо усім утриматися від польотів у цьому напрямку", - заявив голова британського МЗС Філіп Хеммонд.

  Польоти призупинили задля додаткових перевірок лайнерів. Услід за Британією припинила відправку літаків до Шарм-ель-Шейха та польоти над Синайським півостровом Ірландія. На таку заборону вже відреагував Єгипет. Міністр закордонних справ Самех Шукрі назвав рішення передчасним та невиправданим. Задля точного визначення причин катастрофи тривають експертизи, навіть досліджують пісок із місця падіння лайнера. Зону пошукової операції розширили до 40 квадратних кілометрів.

  Водночас, Державіаслужба заборонила українським компаніям літати над Синайським півостровом. Про це у четвер повідомили у  відомстві.

  Перших загиблих у авіакатастрофі ховають сьогодні в Росії. Чотири тіла вже передали родичам для поховання. Загалом упізнали вже 58 осіб, процедура ідентифікації триває досі. До місць захоронення тіла доставлятимуть авто- та авіашляхами. Родичі загиблих з України та Білорусі категорично відмовилися від транспортування загиблих додому літаком і наполягають на наземному транспорті.

  Літак розбився в ніч на 31 жовтня. Усі 224 людини, які були на борту, загинули. 

  Попередній матеріал
  Лукаш не має претензій до правоохоронців з приводу затримання - прокурор
  Наступний матеріал
  Російські терористи обстріляли житлові квартали Красногорівки на Донеччині
  Теги: