авіакатастрофа російського літака
5.ua

Бойовики "Ісламської держави" святкують падіння російського А321 - ЗМІ

  Бойовики "Ісламської держави" святкують падіння російського аеробуса у Єгипті.

  Про це заявив телеканал NBC, посилаючись на американських чиновників, які забажали лишитись анонімними. Американська розвідка перехопила фрагмент розмови членів терористичного угрупування Синаю, пов'язаного з ІДІЛ, передає Reuters. Бойовики попереджали про те, що буде "щось велике у тому районі" до того, як впав літак.

  Поки що найвірогіднішою версією падіння літака 31 жовтня є вибух бомби на борту літака. Ряд країн вже заборонили і польоти над Синайським півостровом, і безпосередньо до Шарм-ель-Шейху. Десятки тисяч пасажирів, чиї країни перервали авіасполучення із Єгиптом, чекають евакуації додому. Першою вивезла своїх громадян Велика Британія. Авіавлада України заявила, що не має юридичних підстав знімати рейси до Шарм-ель-Шейху, натомість польоти над Синаєм таки наказала припинити. Самі ж туристи в Єгипті налаштовані оптимістично: кажуть, покладаються на Бога і на долю. 

  Єгипет підраховує збитки: зупинка польотів з Росії та Великобританії призведе до втрати 70% туристичного потоку, заявляє член консультативної ради при міністрі туризму Єгипту Мухаммед Юсеф.

  Нагадаємо, Російський літак А321 компанії "Когалимавіа" розбився в ніч на 31 жовтня. Усі 224 людини, які були на борту, загинули. 

  Попередній матеріал
  США розмістять важку військову техніку в Литві
  Наступний матеріал
  Протести в Румунії не вщухають: люди вимагають повної люстрації корумпованих чиновників