5.ua

Звільнені на Донеччині заручники твердять – їх катували росіяни

  Заручників, яких напередодні викрали у Новогродівці на Донеччині – катували та жорстоко побили. Полонені припускають, що їх викрали чеченці та росіяни. Про це "5 каналу" повідомили родичі звільнених, зокрема, дружина депутата міськради Олега Бубича.


  Усього було звільнено 3-х заручників – депутата від КПУ Олега Бубича, депутата-регіонала Валерія Павлика та активіста незалежної профспілки Олександра Вовка. Причини звільнення 3-х чоловіків – терористи не повідомили.

  Втім, як зазначає депутат Олександр Балінов – це може бути пов’язано із відсутністю зв’язків полонених з Євромайданом або ж офіційним Києвом. Наразі у полоні залишаються ще троє – депутат Костянтин Мусейко, його друг Олександр Гоголєв та член профспілки гірників Олександр Гуров. Останній намагався втекти під час захоплення, проте терористам вдалося його наздогнати.

  Водночас, у Краматорську, за даними місцевих ЗМІ, терористи напередодні викрали директора трамвайно-тролейбусного управління – депутата міськради Сергія Шацького. Екстремісти були готові обміняти його на викуп – мішки з піском. Працівники підприємства виконали цю вимогу, однак Шацького й далі утримують в будівлі міськвиконкому.
  Попередній матеріал
  ФСБ убило чоловіка, який стріляв по ході патріотів в Одесі - Ляшко
  Наступний матеріал
  Кабмін тимчасово закрив 27 пунктів пропуску на адмінкордоні з Кримом
  Теги: