Фото job-sbu.org

Зупинити агресора можна тільки з миротворцями під егідою ООН - Порошенко

  Президент України переконаний, що для зупинки російської агресії на Донбасі Україні потрібна допомога з боку миротворчої місії під егідою Організації Об'єднаних Націй.

  Таке Президент заявив під час зустрічі з делегацією колишніх лідерів держав, які входять до Ради Міжнародного центру Нізамі, повідомляє прес-служба.

  "Якщо ми хочемо зупинити агресора - нам потрібна підтримка миротворчої місії під егідою ООН", - зауважив Петро Порошенко.

  Під час зустрічі відбувся обмін думками та пошук шляхів мирного врегулювання ситуації на Донбасі із залученням широкого досвіду та можливостей усіх міжнародних організацій та інституцій.

  "Ніхто в Європі не визнає анексію Криму, а конфлікт на Донбасі є війною Росії проти України. Я також бачу вихід із ситуації лише через залучення міжнародної миротворчої місії", – сказав колишній Президент Латвії Валдис Затлерз.

  Говорячи про санкції стосовно Росії, він зауважив: "Напередодні санкцій наша країна боялася, що вони негативно вплинуть на нашу економіку також. Але після того, як санкції були введені, наші люди зрозуміли, що нам потрібен мир в Європі. І ціна цього миру – санкції", – додав колишній Президент Латвії.

   

  Попередній матеріал
  Кримськотатарський телеканал ATR відновить мовлення на материковій Україні - Порошенко
  Наступний матеріал
  Російська церква подякувала ватажку комуністів Зюганову за боротьбу з "антисовєтизмом"

  Німеччина готова розпочати переговори про відправлення миротворців на Донбас - Штайнмаєр

  Порошенко сподівається, що Радбез та генасамблея ООН затвердять мандат про відправлення на Донбас миротворців

  Порошенко заявив, що Туреччина підтримує надсилання миротворчої місії в Україну

  У Євросоюзі отримали звернення України щодо миротворців