ВКонтакте / Зброя України

ЗСУ розпочали підготовку до відведення озброєнь калібром менше 100 мм

  Йдеться про передислокацію гармат, мінометів та танків на 15 кілометрів углиб лінії фронту.

  Збройні сили України розпочали підготовку до відведення озброєння калібром менше 100 міліметрів від лінії розмежування.

  Як повідомив міністр оборони Степан Полторак, готується передислокація гармат, мінометів та танків на 15 кілометрів углиб лінії фронту.

  "Відповідно до Мінської угоди ми починаємо відведення озброєння та техніки калібром менше 100 міліметрів у два етапи. Перший етап буде проводитися на території Луганської області і триватиме близько 15 діб", - заявив речник генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов.

  Однак Полторак підкреслив, що цю роботу Україна має розпочати одночасно з терористами. І лише тоді, коли два дні зберігатиметься тиша на передовій. Відлік цього часу розпочали сьогодні опівночі.

  Втім, прогнозувати дії російських найманців українські силовики не беруться і готуються до будь-яких сценаріїв розвитку подій. У генеральному штабі також підтвердили, що до відведення готові, однак лише після того, як терористи припинять обстрілювати позиції українських військових.

  "Я,  чесно кажучи, дуже сумніваюся в тому, що Росія, в обличчі президента Російської Федерації Путіна відмовилася від агресивних намірів щодо України… Ми маємо чітко розуміти, що це вимога Мінських угод. Ми її виконуємо, але той час, який у нас є, ми маємо використати дуже правильно. Для того, щоби провести системні заходи по покращенню управління військами, по відновленню бойової здатності", - зауважив міністр оборони.

  Нагадаємо, угода про про відведення з лінії зіткнення на Донбасі гармат калібром менше 100 мм була підписана у Мінську 29 вересня.

  Попередній матеріал
  Українські дороги готові до зими лише на третину - "Укравтодор"
  Наступний матеріал
  На Черкащині СБУ провела навчання на одному з об'єктів національної ГТС

  Ткачук: Військові ЗСУ і місія ОБСЄ узгодили відведення зброї менше 100 мм

  Зоною відведення зброї калібром менше 100 мм вибрана одна область – військовий експерт

  Відведення озброєння менше 100 мм можливе за умови повної тиші - Ткачук

  У Мінську підписали угоду про відведення зброї калібром менше 100 мм