karpatskijobjektiv.com

Зрадники, звільнені з міліції за дискредитацію, поновлюються за рішенням суду - Аброськін

  У Донецькій області з початку проведення Антитерористичної операції з органів внутрішніх справ за порушення дисципліни і законності звільнили майже 4 тис. співробітників, однак тепер вони поновлюються на службі через суди.

  Про це заявив начальник ГУ МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін, повідомляє прес-служба відомства. 

  Він також зазначив, що з початку 2015 року з органів внутрішніх справ Донецької області наказами МВС та ГУМВС області з негативних мотивів звільнено 533 працівники, з них 479 - за порушення дисципліни, 54 - за дискредитацію.

  За словами Аброськіна, багато хто з екс-міліціонерів, які порушили присягу та були виключені з лав міліції, оскаржили своє звільнення в суді. На сьогоднішній день Донецький окружний адміністративний суд виніс рішення про поновлення 29 осіб.

  "Багато з тих, хто не гідний погонів, скористалися шансом поновитися за рішенням суду. Сподіваюся, служителі Феміди розуміють всю відповідальність при розгляді кожного такого позову. Рішення про поновлення повинно ґрунтуватися на результатах ретельної перевірки діяльності екс-співробітника на своєму посту, аби не допустити повторного засмічення наших рядів особами, що дискредитують звання міліціонера", - заявив начальник міліції Донецької області.

  Попередній матеріал
  Банк Англії випадково відправив журналісту секретний лист
  Наступний матеріал
  Спецслужби СРСР дискредитували активістів українського національно-визвольного руху - нардеп

  Суд залишив під вартою кримського депутата-зрадника до 26 червня

  В Луганську застрелився п'яний міліціонер-зрадник - ЗМІ

  Українських адміралів-зрадників окупанти відправили подалі з Криму на другорядні посади

  СБУ затримала правоохоронця-зрадника