5 канал

Зниклими безвісти у зоні АТО залишаються понад 800 осіб - Геращенко

  На сьогодні зниклими безвісти в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України вважаються 804 особи.

  Про це написала на своїй сторінці у Facebook народний депутат Ірина Геращенко. "На сьогодні в списку СБУ - 804 зниклих безвісти... Міжнародні гуманітарні організаціі переконані, що ця цифра більша, просто поки немає доступу на окуповані території (часто навіть у самих міжнародних гуманітарних організацій) - ми не можемо з'ясувати повну інформацію і оцінити масштаб страшної проблеми, що виникла у зв'язку з війною", - йдеться у повідомленні.

  Вона підкреслила, ще однією проблемою у визначенні точної кількості зниклих безвісти в зоні АТО є ідентифікація та транспортування тіл загиблих. "Інша, ще страшніша проблема- ідентифікація тіл загиблих, транспортування тіл", - написала Геращенко.

  Геращенко також додала: "Важливо, до кінця року ми зобов'язані розробити більш сучасне національне законодавство з цієі проблематики, створити єдину структуру, що буде цим займатися і координувати роботу всіх інших, виділити на пошукові роботи та процедури ідентифікаціі фінансування і передбачити в бюджеті на 2016 рік, продумати програми психологічноі та іншоі підтримки родичів загиблих".

  Нагадаємо, в заручниках у бойовиків залишаються 156 українців.

  Попередній матеріал
  Мінрегіон хоче відновити кредити на житло для молоді та людей похилого віку
  Наступний матеріал
  МВС: За 8 місяців викрили викрадення близько 500 млн грн з банківських карток