фото drugoi.livejournal.com

Знайшли уже 219 тіл пасажирів збитого "Боїнга", над деякими "попрацювали" бойовики

  Ще 27 тіл і 20 фрагментів тіл зі збитого терористами "Боїнга" знайшли рятувальники. Загалом знайдено вже 219 тіл.


  Про це заявив голова експертної комісії з розслідування причин катастрофи, віце-прем'єр Володимир Гройсман.

  За його словами, із тілами жертв теракту терористи могли проводити певні дії, щоб приховати докази своєї вини. Частину тіл, які зараз перебувають в опломбованому потязі, бойовики возили до лікарні, проводили з ними якісь експерименти, а потім повернули назад. Що саме робили із тілами – представники української влади не знають.

  "Серед 192-х тіл, що вже знаходяться в поїзді і готових до відправки, є тіла, які бойовики раніше вивезли з місця катастрофи в Донецьку обласну лікарню. Ви знаєте, що 36 або 38 тіл – є різні дані – були забрані, а потім повернуті. З ними проводилися якісь експертизи ... Ми не знаємо, що саме там відбувалося. Ми розуміємо, що проводилися дії, метою яких є приховування певних фактів", – пояснив віце-прем'єр.

  Водночас, наразі терористи не надали дозвіл перевезти тіла  до Харкова, де урядовці запланували проведення низки експертиз. На сьогодні ведеться діалог щодо того, щоби цей потяг відпустили і дозволили йому рухатись... Ми не отримали можливості розпочати рух цього потягу", - скаржиться Володимир Гройсман.

  боїнг торез СММ ОБСЄ в Україні

  На фото - спостерігачі ОБСЄ біля потяга-рефрижератора із тілами загиблих, ст. Торез (Twitter / СММ ОБСЄ в Україні)

  Сьогодні ж низка ЗМІ поширила інформацію, що вже зібрані тіла терористи мають намір вивезти поїздом-рефрижератором із Тореза до Донецька через Іловайськ.

  Водночас, машиністи сказали іноземним репортерам, що не знають, куди поїде поїзд.


  Попередній матеріал
  Деякі футболісти "Шахтаря" відмовились повертатися з Франції до України
  Наступний матеріал
  Держсекретар США певен: "Боїнг" збила російська ракетна установка
  Loading...