5.ua

ЗМІ і блогери поширили інформацію про викрадення Олега Ляшка у Маріуполі

  У Маріуполі сепаратисти захопили нардепа Олега Ляшка. Про це повідомляв головний редактор інтернет-порталу "ОстроВ" Сергій Гармаш.


  "У Маріуполі сепаратисти взяли в полон нардепа Олега Ляшка. Захопили вертоліт і його", - написав журналіст у своєму мікроблозі Twitter.

  "Українська правда" з посиланням на власне поінформоване джерело уточнила, що терористи захопили Олега Ляшка на аеродромі під Маріуполем. 

  Аналогічну інформацію з посиланням на низку блогерів, які симпатизують сепаратистам, повідомляє "Новий погляд". Пишуть також, що про сьогоднішнє захоплення Ляшка повідомили сепаратистам у Краматорську.

  Видання "ІНФОРМАТОР" повідомляє, що інформація про викрадення лідера Радикальної партії Олега Ляшка тиражується по рації Zello, яку використовують сепаратисти. Журналісти намагаються перевірити дану інформацію, проте ні з ним, ні з його помічниками зв’язку немає. Точно відомо, що кандидат у президенти перебував із власними загонами в районі Маріуполя для боротьби з сепаратизмом у Східному регіоні.

  Сам депутат у своєму Facebook раніше заявив, що новопризначений голова маріупольської міліції уже встиг звинуватити "чорних чоловічків Ляшка" у штурмі міського відділу внутрішніх справ, який відбувся напередодні.

  Останнє оновлення по темі - Сергій Гармаш уже спростував факт викрадення депутата. Жондних деталей поки не повідомляють.
  Попередній матеріал
  Через події в Україні ЄС створює Європейський інститут миру
  Наступний матеріал
  Пашинський анонсував завершальний етап АТО у низці міст Донбасу