Фото novosti.dn.ua

СБУ підтверджує полонення трьох своїх офіцерів терористами

  Терористи захопили співробітників Служби безпеки у Горлівці, що на Донеччині. За даними СБУ, силовики напередодні мали затримати громадянина Росії, якого підозрюють у вбивстві депутата Горлівської міськради Володимира Рибака. Однак на них напали озброєні бойовики і взяли в полон. За цим фактом прокуратура Донецької області розпочала кримінальне провадження.


  Про захоплення трьох офіцерів СБУ раніше повідомили російські ЗМІ. Екстремісти розповіли, що українських силовиків затримали у Горлівці, а потім доправили їх до Слов’янська. Співробітники СБУ, зі слів терористів, планували викрадення одного з їх лідерів – Ігоря Безлера. Водночас, Ігор Стрєлков, ватажок слов’янських екстремістів наголосив – затриманих планують обміняти на арештованих сепаратистів, або ж утримувати до "вирішення ситуації".

  Cепаратисти продемонстрували посвідчення та жетони трьох українських офіцерів – майора Сергія Потемського, капітана Євгена Верінського і підполковника Ростислава Кіяшка, а також зброю, вилучену у захоплених співробітників СБУ.

  За даними сепаратистів, підполковник, капітан і майор СБУ прибули до Краматорська у складі групи з семи осіб. Бойовики упевнені, що полонені представляють підрозділ "Альфа" Служби безпеки України. Ще чотирьом бійцям групи вдалося уникнути полону. "При затриманні полонені чинили фізичний опір. Збройний опір їм здійснити не дали", – розповів російським журналістам Стрєлков. Тепер "Стрєлок" чекає пропозицій про обмін з боку СБУ. "Безлер, як завжди, захопив тих, хто за ним полює, і привів їх сюди. І так буде з усіма", – похвалився один з терористів.

  Нагадаємо, громадян Росії Стрєлкова і Безлера в Службі безпеки України назвали причетними до вбивства Володимира Рибака. Їх оголошено у розшук.
  Попередній матеріал
  Будемо стріляти по окупантах з кожного вікна – Штаб нацспротиву Дніпропетровська
  Наступний матеріал
  Переговірники ОБСЄ уже на шляху до Слов'янська – спробують визволити захоплених терористами колег
  Loading...