Жителі окупованих територій Донбасу зможуть придбати у пунктах пропуску українські продукти й ліки

  Жителі окупованих територій Донбасу зможуть купувати продукти і ліки українського виробництва у пунктах пропуску на лінії розмежування, де будуть побудовані відповідні логістичні центри.

  Про це в середу, 1 липня, на прес-конференції в Краматорську повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає "Укрінформ".

  "Я вчора зустрічався з прем'єром і Президентом. Отримано дозвіл на спорудження логістичних центрів на КПВВ", - зазначив Жебрівський. При цьому він додав, що "тоді кожний бажаючий може підійти і купити там продукти харчування і ліки".

  Жебрівський також зауважив, зараз розробляється необхідна методологія, і вже за тиждень або два такі логістичні центри розпочнуть працювати.

  Нагадаємо, як стало відомо, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський проситиме уряд збільшити зарплати вчителям та медикам у прифронтових містах. А також соціальним працівникам, на яких збільшилося навантаження у зв'язку з потоком переселенців.

  Попередній матеріал
  ЄС виділить для України пакет допомоги розміром 15 млн євро
  Наступний матеріал
  СБУ: журналістка "Первого канала" РФ депортована з України із забороною в'їзду на три роки