Журналісти LifeNews кажуть, що ПЗРК їм підкинули

  Журналісти телеканалу LifeNews Олег Сидякин і Марат Сайченко, звільнені напередодні, стверджують , що українські силовики підкинули їм ПЗРК після затримання.


  "Після затримання нас відвезли в rраматорський аеропорт, і вже коли ми перебували в аеропорту, нам повідомили, що ми були в місці зіткнення, показали нам машину, де, як стверджували силовики, знаходяться трупи терористів, потім нам показали ПЗРК. Після чого нас запхали в БТР і туди ж запхали цей ПЗРК " , - сказав на прес -конференції в Москві кореспондент LifeNews Сайченко, повідомляє BBC Україна.

  Він пояснив, що з аеропорту на БТР їх доставили на поле, де завантажили у гелікоптер і відвезли, імовірно, в напрямку міста Ізюм, а потім вже доставили до Києва.
  "З нами туди ж повантажили ПЗРК і потім стали заявляти про те, що нібито він був виявлений при нас", - сказав кореспондент .

  Кореспонденти LifeNews також розповіли, що українські силовики підозрювали їх у тому, що вони - бійці чеченського спецназу.

  "Проблема в тому, що ми весь тиждень намагалися довести, що ми - не чеченський спецназ. Це те словосполучення, яке нам пред'являли", - цитує журналістів агентство РИА Новости.

  Нагадаємо, про звільнення Сидякіна і Сайченка повідомив в неділю глава Чечні Рамзан Кадиров у своєму Instagram.

  Кореспонденти LifeNews були затримані в Краматорську в неділю, 18 травня, разом із сепаратистами при підготовці збройного нападу на аеродром. Згодом вони були доставлені в Київ для допиту.

  За версією Міноборони, журналісти входили до складу загону ополченців і вели підготовку до штурму. Окрім того, в РНБО заявили, що російські журналісти Олег Сидякін та Марат Сайченко надавали інформаційне сприяння тероризму.

  Згодом затривані зізналися, що прибули в Україну не як журналісти. В СБУ повідомили, що насправді затримані приїхали супроводжувати і
  висвітлювати незаконну діяльність терористів у Слов'янську.


  Попередній матеріал
  Турчинов: у Донецькій області може запрацювати 8-ма ОВК
  Наступний матеріал
  В МВС нарахували 19 порушень на виборах