Фото novayagazeta.ru

Журналісти ідентифікували російських бойовиків у Слов'янську через соцмережі

  Озброєні сепаратисти, які орудують у Слов'янську, виявилися росіяни - представники терських козаків, 1 мешканець російського Іркутську, є також приїжджі з Криму та жителі українських міст.

  Так видання Ukrainian Policy ідентифікувало кілька бойовиків.

  Євгеній Пономарьов родом з Білоріченська, Краснодарський край. Йому 39 років, він зареєстрований як козак, активний у співтоваристві Терських козаків. Він був зображений на багатьох фото, зроблених у Слов'янську й Краматорську. Він також сфотографувався із самопроголошеним "мером" Слов'янська.

  1a

   Тихон Каретний родом з Росії з Білоріченська. Є також членом козацтва.

  2a

   Євгеній Ковальов також родом з Білоріченська. Помічений у формі терських козаків.

  3a

   Антон Морозов родом з Іркутська, Росія. Його основний профіль показує його у військовій формі. Серед фото багато неонацистської символіки, у тому числі фото спалювання прапора Ізраїлю. Олександр Ганчев був помічений у Криму, на його сторінці розміщені відео тренувань по проведенню штурму. Він є членом сторінок у підтримку Беркута, Російський марш, захоплюється страйкболом. У графі місто проживання зазначена Горлівка. Також відзначено, що він закінчив школу в Макіївці.

  4a

   Ігор Георгіївський родом із Криму із Сімферополя. Він був помічений у Слов'янську, сфотографувався на фоні вертольотів на Слов'янському аеродромі, який намагались захопити сепаратисти.

  6a

   Євгеній Злой також є членом угруповання, яке орудує в Слов'янську. Є членом групи  в групі Донські козаки.

  7a

  "Едвард Пітерський" містом проживання на своїй сторінці вказав Харків. Він також зазначив, що є членом бійцівського клубу Оплот. Він також підписаний на співтовариства, що підтримують Беркут, Антимайдан, за приєднання Південного-Сходу України до Росії.

  8a

   Дмитро "Харківський" Шелест. На своїй сторінці під світлиною в камуфляжі написав, що вона зроблена в Слов'янську. Він зазначає, що є членом бійцівського клубу Оплот.

  9a

  Нагадаємо, що Державний департамент США оприлюднив фото, отримані від уряду України, на яких є докази присутності на Сході країни бійців російських спецслужб.

  Попередній матеріал
  "Енергоатом" спорудить власне сховище радіоактивних відходів – щоб не платити Росії
  Наступний матеріал
  Біля Малайзії пірати захопили сінгапурський танкер