Журналісти "5 каналу" потрапили під обстріл у районі Дебальцевого

  Напередодні терористи атакували позиції української армії на околицях Дебальцевого на Донеччині та біля Попасної на Луганщині. Вибухи такої були сили, що було чутно за десятки кілометрів. Вкотре разом із воїнами під обстріл потрапила і знімальна група "5-го каналу".


  Команда "повітря" – і усі по шанцях. Снаряд із важкої артилерії, який в український блокпост запустили російські терористи, розірвався за півсотні метрів від знімальної групи "5-го" та журналістів ще кількох українських телеканалів. Ніхто не постраждав.

  Вояки привітали журналістів із цією подією: "Шановне панство, всі наші провідні канали, вітаю вас із бойовим хрещенням!"

  Місцеві мешканці під такий збройний акомпанемент і засинають, і прокидаються, бо житлові будинки зовсім поруч. Попасна натепер одна із найгарячіших точок зони проведення Антитерористичної операції. Проте ціляться терористи і у довколишні міста.

  Останніми днями тут, на околицях Дебальцевого, немає жодної спокійної години. Терористи безупинно луплять по позиціях українського війська. До сепаратистів звідси усього 7 кілометрів.

  Більше стріляти бойовики почали опісля псевдовиборів другого листопада, розповідають вояки. Вони всіляко намагаються спровокувати бійців 128-ї бригади на вогонь у відповідь. Офіцери кажуть: "Кожен день ідуть артилерійські обстріли наших позицій. Бойовий дух солдат високий".

  Чи не щодня під обстріли потрапляє група забезпечення. Біля Попасної путінські банди постійно зустрічають підвіз припасів українським військам мінометним вогнем.

  Для надання першої медичної допомоги на місці базування військовики обладнали мобільний шпиталь. Тут працює професійний лікар. Медикаментами забезпечили волонтери, дещо виділила держава.

  Українські військовики переконують: навіть якщо терористи розпочнуть активний наступ – назад не ступлять ані кроку.

  Із Донбасу – Сергій Барбу, Орест Пона, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Комбат "Донбасу" запропонував озброїти народ
  Наступний матеріал
  Республіканці перемогли на паламентських виборах у США