Clarissa Ward / Twitter

Журналістку амеріканського телеканалу CBS звільнено з полону сепаратистів

  Журналістку Кларісу Вард звільнено з полону сепаратистів на Донеччині.


  Про це вона повідомила у своєму акаунті на Twitter.

  "Мене звільнили", - пише Кларіса.

  Раніше повідомлялося, що з ранку з працівниками медіа-компаній SkyNews та CBS зник зв'язок після того, як вони виїхали до Костянтинівки Донецької області. Зараз зв'язку з ними також немає. Серед журналістів CBS, які прямували до Костянтинівки: Clarissa Ward, Erin Lyall, Andy Srevenson, Geoff Mabberley. Від телеканалу SkyNews: Stuart Ramsey, Barnaby Green, Oleg Malko, Alexander Pustovit.


  cbs last photo
  Це останнє фото Кларіси перед тим, як знімальну групу  CBS захопили у полон сепаратисти.

  Раніше повідомлялося, що у Слов'янську зранку 2 травня зник журналіст американського видання Buzzfeed Майк Джігліо і перекладач Олена Глазунова.

  Нагадаємо, що зранку 2 травня українські силовики і військові почали повномасштабний наступ на позиції сепаратистів у Слов’янську і Краматорську. На даний момент українські сили оточили місто і контролюють частину кварталів. За словами міністра МВС Арсена Авакова, діючи в межах міста, сепаратисти продовжують ховатися за спинами місцевих жителів. В той же час за даними СБУ проти антитерористичних сил працюють професійні військові, які мають спеціальну підготовку.Відомо також, що двое українських військових загинуло. Спікер бойовиків Стела Хорошева повідомила, що з їх боку одна людина загинула, одна поранена.
  Попередній матеріал
  Харківські ДАІшники вилучили в росіян 200 тисяч гривень і бейсбольні бити
  Наступний матеріал
  На Донеччині змінено маршрути руху потягів
  Теги: