Журналісти "5 каналу" стали свідками боїв у селі Піски

  Сьогодні путінські бойовики надзвичайно інтенсивно обстрілювали і атакували українські позиції в донецькому аеропорту і довкола нього. Журналістка "5 каналу" Ірина Герасимова була в епіцентрі подій.


  Напередодні увечері село Піски традиційно обстріляли. Відлуння запеклих боїв в аеропорту Донецька долітає і до околиць.

  Ворожі кулі загнали журналістів "5-го каналу" в підвал. Військовики у цей час залишаються на позиціях. У перерві між пострілами розмірковують про стратегію – чи треба здавати аеропорт, чи ні.

  Для роздумів у бійців було кілька годин затишшя. На ранок бої поновлюються. А волонтери медичної служби, котрі чергують у Пісках, резюмують: "За останні дні ми вивезли чоловік 20 трьохсотих і кілька 200-х. Зараз не скажу – може троє-четверо" – каже волонтер Галина Алмазова.

  Цієї ночі минулося без втрат з українського боку. Нова доба принесла нові атаки – як з боку ворога, так і йому у відповідь. Серед інших легендарних "кіборгів" прикривають артилеристи 1-ї окремої танкової бригади.

  Про результати своєї роботи бійці довідуються по рації від бійців з передової. "Попали в десяточку. В ціль", – каже боєць ДУК "Правий сектор" "Ашот".

  Хто ворог для місцевих мешканців – останні визначитись не можуть, і досі вірять, що воюють між собою українці – просто спонсори у них різні. Попри обстріли, які тривають вже більше п'яти місяців – залишати селище вони не планують.

  Попередній матеріал
  Мін'юст анонсував другу хвилю люстрації
  Наступний матеріал
  "Оріон" повернувся на Землю