nmpu.org.ua

Журналіст опублікував запис розмови ватажків "ДНР" про катування полоненого українця

  Російські терористи намагаються приховати факт загибелі воїна у полоні від тортур.

  З'явився ще один доказ військових злочинів бойовиків "ДНР", які катують та вбивають полонених українських військових, передає ТСН.

  Журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Facebook опублікував запис телефонної розмови верховодів "ДНР", в якому ті вирішують, як приховати сліди тортур. Згідно супровідної інформації, так звана "заступник голови комісії "ДНР" по справах військовополонених" Лілія Родіонова зателефонувала "в. о. міністра внутрішніх справ" Олексію Дикому. Зазначена особа повідомила, що в Докучаєвську є "тіло українського ЗСУшника", на якому залишилися сліди тортур. Родіонова сказала, що бойовики вже викликали дружину вбитого солдата для впізнання тіла і запитала, що робити зі слідами тортур.

  "Заступник по справах полонених" попередила, що на українській території зроблять судмедекспертизу і виявлять, що бойовики знущалися над солдатом. На це бандит Дикий порадив просто сховати тіло і не віддавати його дружині.

  Журналіст коментує: "Що це, фантазії Оруелла чи Олдоса Хакслі? Ні, просто реалії "ДНР". Офіційні "уповноважені" щодо обміну полоненими і загиблими потрібні для того, щоб вчасно приховати факти катувань і тортур. Я думаю, що цим людям вже зараз варто пошукати собі хорошого адвоката. В Гаазі".

  Андрій Цаплієнко також нагадав слова Лілії Родіонової, які вона виголосила у березні цього року:"Ми не обмінюємо тіла, намагаємося привчити українську сторону: міняти загиблих блюзнірство, їх потрібно просто передавати". "Мабуть, покривати бузувірів – не блюзнірство" - зазначив журналіст у коментарі до запису.

   

  Суки....Надеюсь, доказательства зверств днровцев попадут в руки международного трибунала.Официальные "уполномоченные" по обмену пленными и погибшими, видимо, нужны для того, чтобы вовремя скрыть факты пыток. Я думаю, что этим людям уже сейчас стоит подыскать себе хорошего адвоката. В Гааге.

  Posted by Andriy Tsaplienko on 27 квітня 2015 р.
  Попередній матеріал
  В центрі Києва затримали двох слідчих за хабарництво
  Наступний матеріал
  Підозрюваним у вбивстві людей на Майдані екс-беркутівцям продовжили арешт

  Російський телеканал зібрав нові докази вбивств українських полонених терористами "ДНР"

  Amnesty International вимагає розслідувати убивства українських полонених російськими терористами

  Звільнені з полону 16 бійців АТО розповіли про дні перебування у неволі

  Міноборони готує великий обмін полоненими