pauluskp.com

Жоден з затриманих членів партизанської групи "Равлик" не був раніше засуджений і не розшукується міліцією - політолог

Жоден із затриманих членів диверсійно-розвідувальної групи "Равлик" не був раніше засуджений і не розшукується міліцією.

Про таке в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив донецький політолог та публіцист Станіслав Федорчук.

"Жоден із затриманих членів групи "Равлик" не був раніше засуджений і не розшукується міліцією. Стосовно вибухівки - міліції для того, щоб озвучувати такі чудернацькі думки, треба спочатку подумати навіщо диверсійній групі, а тим більше, як вони повідомляють, злочинній групі треба з собою мати величезну кількість вибухівки. Тому, те, що версія голови обласної міліції кульгає на обидві ноги видно з посту", - наголосив він.

Крім того, за слвоами Федорчука, усі затримані партизани - колишні учасники добровольчих батальйонів, які з перших днів АТО стали на захист Батьківщини.

"Всі учасники групи "Равлик" були учасниками добровольчих батальйонів, згодом вони вийшли звідти і сформували свою власну групу, яка протягом півроку діяла на окупованій території і на звільненій. Вони здійснювали пошук терористів, їхніх посібників, проводили затримання і передавали їх до Служби безпеки України і МВС", - зазначив він.

Попередній матеріал
Затриманням партизанів групи "Равлик" керівництво міліції Донеччини зіграло на руку бойовикам - політолог
Наступний матеріал
У центрі Кишинева правоохоронці виявили арсенал зброї - підозрюють "російський слід"

Затриманням партизанів групи "Равлик" керівництво міліції Донеччини зіграло на руку бойовикам - політолог

Начальник міліції Донеччини заявив, що раніше ніколи не чув про партизанів з "Равлика"

Українські партизани здійснили масовану серію ударів по окупантах в Донецьку

Донецькі партизани під Новоазовськом підірвали два російських танка з екіпажами