5 канал

Жебрівський: Путін не збирається залишити Україну в спокої

  Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський заявив, що, імовірно, загострення конфлікту на Донбасі може розпочатися після Генасамблеї ООН.

  Таку думку він висловив на брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів.

  "На моє глибоке переконання, те, що я спостерігаю там на місці, - Путін не збирається залишити Україну в спокої. Тобто спроба все-таки створити Придністров'я-2, і щоб Україна не змогла рухатися в європейському напрямку – це задача-мінімум. Коли він не зміг "відгризти" чаcтину України, крім окупованого Криму і частини Донбасу, після цього його задача стала зробити все, щоб Україна не була ні самостійною, ні залежною у виборі зовнішнього розвитку", - сказав він.

  Глава Донецької ОДА також наголосив: "Демократична європейська успішна Україна – це погибель для режиму Путіна. Через це задача в нього така є, він буде реагувати. Не вдасться тут, будуть інші заходи".

  За його словами, імовірно, загострення конфлікту на Донбасі може розпочатися після Генасамблеї ООН. "Я думаю, що загострення можуть бути не тільки 18 жовтня (так звані "вибори "ДНР" - 5.ua), я побоююсь, що загострення можуть бути після Генасамблеї ООН. Якщо достатньо серйозно буде налаштована міжнародна спільнота, то є імовірність, є загроза того, що Путін розпочне, в тому числі, відновлення достатньо серйозних обстрілів в Україні", - сказав Жебрівський.

  Нагадаємо, народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Артур Герасимов в ефірі "5 каналу" заявив, що Путін їде в Нью-Йорк торгуватися.

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську зустріли демобілізованих бійців окремого мотопіхотного батальйону
  Наступний матеріал
  У столиці відбувся Марш миру