Збитки Луганщини від російського вторгнення сягнули 553 млн грн.

  Загальні збитки, завдані в результаті військових дій, на Луганщині сьогодні становлять 553 млн грн.


  Такі дані голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль озвучив сьогодні під час зустрічі з делегацією Світового банку та ООН, пише УНІАН.

  За його словами, йдеться про шкоду, завдану об'єктам комунальної власності, інфраструктури, майну громадян. Через триваючі обстріли розмір шкоди щодня збільшується.

  Серед головних проблем, у вирішенні яких можуть допомогти міжнародні організації, Москаль назвав: забезпечення перенесених з Луганська медичних установ діагностичним та іншим устаткуванням, матеріальну допомогу людям, що втратили житло в результаті бойових дій.

  Кажучи про вимушених переселенців, голова Луганської ОДА зазначив, що головною проблемою є забезпечення цих людей роботою. В результаті військових дій у регіоні зупинилися всі великі підприємства, такі як сєверодонецький «Азот», лисичанский нафтопереробний завод «Ліник» та ін. Власники цих підприємств, щоб уникнути людських жертв і руйнувань цих промислових об'єктів, поки що не наважуються відновити їх роботу.

  За інформацією Москаля, на сьогодні в Луганській області реєструвалося майже 30 тис. тимчасових переселенців із зони АТО, з них близько 7 тис. - у Сєверодонецьку. При цьому, за оцінками облдержадміністрації, реальна кількість тимчасових переселенців у Луганській області становить близько 200 тис.
  Попередній матеріал
  Полтавські міліціонери і спецпризначенці вирушили підмінити колег на фронті
  Наступний матеріал
  Батальйон "Донбас" готує нових добровольців