Фото crime.in.ua

Завод регіонала надав сепаратистам армійську машину - ЗМІ

  Новокраматорський машинобудівний завод, очолюваний членом політради Партії регіонів Георгієм Скударем, відремонтував для терористів інженерну машину розвантаження (ІМР).


  Про це повідомляє портал crime.in.ua

  Сепаратисти вчора, 14 травня, вивезли з території Новокраматорського машинобудівного заводу давно списану і не працюючу інженерну машину розгородження (ІМР). Прес-служба підприємства підтвердила цю інформацію.

  "Інженерна техніка, виготовлена ​​понад двадцять років тому, знаходиться в неробочому стані і списана на металобрухт. Надалі ІМР була повантажена на транспортер і вивезена з території заводу", - йдеться у вчорашньому повідомленні.

  Однак групі "Інформаційний Опір" стали відомі деякі деталі цих подій. 26 квітня сепаратисти побували на заводі, провели переговори з керівництвом підприємства і особисто переконалися, що ІМР знаходяться в неробочому стані. Далі події розвивалися трохи не так, як заявили на підприємстві.

  За інформацією ІС, після відбуття збройних людей розукомплектованих ІМР перемістили в один з цехів підприємства і протягом декількох днів проводили відновлювальні роботи.

  Таким чином, 14 травня сепаратисти відвезли з підприємства не "металобрухт", а цілком справну ІМР.

  Крім цього, в даний момент на НКМЗ знаходиться ще дві списаних ІМР, про які сепаратистам добре відомо.

  Президентом ПАТ "Новокраматорський машинобудівний завод" є депутат Верховної Ради IV -VI скликань Георгій Скудар.

  Інженерна машина розгородження (ІМР) - армійська машина, призначена для прокладки доріг по пересіченій місцевості, в лісі і міських завалах, для уривки та засипки котлованів. У якості бази використовується шасі середнього танка Т- 55. Корпус машини герметичний і має протиатомний захист. Прийнята на озброєння в 1969 році.

  В Україні їх активно використовували під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
  Попередній матеріал
  Заньєра переобрано генсеком ОБСЄ
  Наступний матеріал
  Сепаратисти "ДНР" всіляко перешкоджають підготовці виборів Президента - ОДА