Затриманих російських журналістів повертають додому

  Журналістів російського телеканалу "Звезда", пов'язаного з Міністерством оборони, що були затримані в Україні, в ніч на понеділок передали російській стороні на кордоні з Білгородською областю Росії. Про це повідомляють російські агентства, пише


  Згідно з повідомленнями, Андрія Сушенкова і Антона Малишева тепер мають доставити до Москви спеціальним авіарейсом Міноборони Росії. Українська сторона на цей час іще не коментувала своїх останніх дій щодо затриманих.

  Раніше Росія вимагала від України звільнити журналістів, яких затримали у п'ятницю в регіоні проведення антитерористичної операції під Слов'янськом Донецької області. Їх підозрювали в тому, що вони здійснювали спостереження і збирали інформацію про службу на одному з блок-постів Національної гвардії. У них також виявили документи про "акредитацію" від імені угруповання "Донецька народна республіка", яке в Україні визнане терористичним. При цьому офіційно обидва їхали до України з метою висвітлення інавгурації Петра Порошенка на посаду президента.
  Попередній матеріал
  Бразильський Сан-Паулу за три дні до ЧС паралізували затори через страйк співробітників метро
  Наступний матеріал
  Інформацію про пожежу в Маріупольському аеропорту і прикордонній частині спростовано