полонені у Щасті військові РФ
5.ua

Затриманих на Луганщині російських військових перевезли до Києва

  Полонених українськими бійцями російських спецпризначенців перевезли до Києва.

  Очільник Генштабу Віктор Муженко озвучив подробиці бойової ситуації, під час котрої було взято в полон росіян.

  Зараз затримані лікуються у київському військовому госпіталі. Після одужання їх судитимуть. "Ми запрошуємо представників ОБСЄ засвідчити і оглянути цих військовослужбовців РФ у центрально-клінічному госпіталі", - наголосив Муженко. У Міноборони Росії називають затриманих в Україні працівників ГРУ колишніми військовими і вимагають їх звільнити.

  Зазначимо, зі слів Муженка, диверсантів затримали бійці 92-ї бригади. У той момент інші російські диверсанти відкрили вогонь на ураження, і по своїм також. У Генштабі припускають, що російська сторона хотіла знищити затриманих, оскільки вони є доказом російської військової присутності.

  Українські вояки у свою чергу змогли відбити атаку. Вони врятували як себе, так і полонених. Згодом з’ясувалося, що диверсійно-розвідувальна група мала на меті низку терактів.

  Згідно з повідомленням, росіяни є бійцями 3-ї бригади спеціального призначення Головного розвідувального управління Генштабу Росії, місце дислокації – місто Тольятті, номер військової частини – 21208. У російських кадрових військових з-поміж іншого вилучили гвинтівку, яка перебуває на озброєнні Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  Захід жваво зреагував на новину про полонених російських спецпризначенців - Чорновіл
  Наступний матеріал
  Луганські бойовики мають наказ не пускати місію у прикордонну зону – ОБСЄ