Затриманих на Луганщині російських військових перевезли до Києва

  Полонених українськими бійцями російських спецпризначенців перевезли до Києва.

  Очільник Генштабу Віктор Муженко озвучив подробиці бойової ситуації, під час котрої було взято в полон росіян.

  Зараз затримані лікуються у київському військовому госпіталі. Після одужання їх судитимуть. "Ми запрошуємо представників ОБСЄ засвідчити і оглянути цих військовослужбовців РФ у центрально-клінічному госпіталі", - наголосив Муженко. У Міноборони Росії називають затриманих в Україні працівників ГРУ колишніми військовими і вимагають їх звільнити.

  Зазначимо, зі слів Муженка, диверсантів затримали бійці 92-ї бригади. У той момент інші російські диверсанти відкрили вогонь на ураження, і по своїм також. У Генштабі припускають, що російська сторона хотіла знищити затриманих, оскільки вони є доказом російської військової присутності.

  Українські вояки у свою чергу змогли відбити атаку. Вони врятували як себе, так і полонених. Згодом з’ясувалося, що диверсійно-розвідувальна група мала на меті низку терактів.

  Згідно з повідомленням, росіяни є бійцями 3-ї бригади спеціального призначення Головного розвідувального управління Генштабу Росії, місце дислокації – місто Тольятті, номер військової частини – 21208. У російських кадрових військових з-поміж іншого вилучили гвинтівку, яка перебуває на озброєнні Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  Захід жваво зреагував на новину про полонених російських спецпризначенців - Чорновіл
  Наступний матеріал
  Луганські бойовики мають наказ не пускати місію у прикордонну зону – ОБСЄ