5.ua

Затримано українця, росіянина та латвійця, яким було заборонено перебування в Україні на 3 роки

  Прикордонний наряд Луганського загону у населеному пункті Мілове  затримав трьох порушників кордону, які намагалися пробратися до України, оминаючи  пункт пропуску. Ними  виявилися громадяни України, Росії та Латвії.
  Про це повідомляє прес-служба прикордонників 8 травня.

  Повідомляється, що при огляді у них виявлено відео- та фотоапаратуру, карту Луганської області, перепустки "Народне ополчення Донбасу", камуфльований одяг.

  "У ході перевірочних заходів виявилося, що темношкірому латвійцю ще місяць тому заборонили в’їзд в нашу країну терміном на 3 роки. Уродженець Риги, на прізвисько "Беня-Антимайдан", брав участь у силовому протистоянні з українськими військовими в Криму. Крім того, громадянин України  розповів, що 29 квітня виїхав до Російської Федерації з подальшою метою перевести через кордон росіянина та латвійця. Також на знайдених фотографіях видно як наш співвітчизник позує  зі зброєю (в тому числі з РПГ-7) на сепаратистських барикадах Слов’янську та Краматорську.  Зараз із затриманими проводяться додаткові перевірочні заходи", - зазначили у Державній прикордонній службі України (ДПСУ).

  Прикордонники зауважили, що порушники сподівалися на близькість до кордону українського населеного пункту, щоб непомітно потрапити на територію України. Однак їхній задум не вдався, так як прикордонники  уважно слідкують за цією ділянкою державного рубежу.

  "Зважаючи на нещодавні повідомлення, що нібито через цей населений пункт Мілове можна легко потрапити в Україну і ця ділянка є надто відкритою для порушників, то зараз можна запевнити, що це не так", - підкреслили у ДПСУ.
  Попередній матеріал
  Європа пообіцяла гроші на реконструкцію автотрас до Києва
  Наступний матеріал
  Журналіст, який 3 тижні був заручником сепаратистів, розповів подробиці полону