depo.ua

Затриманням партизанів групи "Равлик" керівництво міліції Донеччини зіграло на руку бойовикам - політолог

Затриманням членів диверсійно-розвідувальної групи "Равлики" керівництво міліції Донецької області черговий раз зіграло на руку терористам, адже члени цієї групи проукраїнські активісти з Донецьку, які діяли як в тилу ворога, так і виявляли посібників бойовиків на звільнених територіях.

Про таке в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив донецький політолог та публіцист Станіслав Федорчук.

"Засновник диверсійно-розвідувальної групи "Равлик" Богдан Чабан він сам родом з Донецька, я знав його до Євромайдану, він був нашим активістом, він був активістом громадянського руху за Україну, він фактично с перших хвилин включився до боротьби. Я нічого не можу сказати окрім величезного здивування, що можуть бути якісь підозри щодо нього, так само і до інших. Ці люди заслуговують на державні нагороди, а не на нари в СІЗО. Ця ситуація свідчить тільки про одне - що комусь дуже вигідно, щоб партизанський рух на Донбасі зупинився", – зазначив Федорчук.

З його слів, у Великоновосілківському районі три члена диверсійної групи "Равлик" прибули на допомогу, щоб перевірити інформацію про наявність сепаратистів і невеликого складу зброї. Після того викликали на місце події міліцію і СБУ.

Натомість, як зазначив Федорчук, прибулий підрозділ міліції затриманих українськими партизанами кваліфікував як потерпілих. Крім того, членів диверсійної групи "Равлик" було затримано і відвезенно до Маріуполя, де над ними було проведено суд і обрано запобіжний захід - утримання під вартою.

"Найдивніше, що керівництво МВС Донецької області, зокрема сам Аброськін (начальник міліції Донецької області В'ячеслав Аброськін - ред.), заявив, що вони затримали групу людей, якихось терористів. Він не повідомив про те, що українські партизани, які вже не один раз передавали СБУ та міліції посібників російських окупантів. Тобто, керівництво міліції Донецької області в черговий раз спрацювало на користь терористів", – додав Федорчук.

Як повідомлялось раніше, начальник ГУМВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін в ефірі "5 каналу" заявив, що раніше ніколи не чув про партизанську групу "Равлик".

Попередній матеріал
На сьогодні вже існує трафік нелегальної зброї з України до Європи - експерт
Наступний матеріал
Жоден з затриманих членів партизанської групи "Равлик" не був раніше засуджений і не розшукується міліцією - політолог

Начальник міліції Донеччини заявив, що раніше ніколи не чув про партизанів з "Равлика"

Притула: бойовики під виглядом українських партизан можуть знищувати один одного

Українські партизани здійснили масовану серію ударів по окупантах в Донецьку

В Алчевську партизани "Тіні" підірвали колону бойовика Мозгового