Затримані сепаратисти зізналися, що їх готували офіцери ФСБ і ГРУ

  Днями українські силовики затримали двох членів незаконних збройних формувань, які проводили розвідувальні дії в місцях розташування блокпостів учасників антитерористичної операції.


  Про це написав на своїй сторінці у Facebook керівник оперативної групи з інформування про Антитерористичну операцію Владислав Селезньов.

  При затриманні у бойовиків вилучено 2 одиниці РПГ-26, 2 одиниці РПГ- 7В, автомат АК -74 з під ствольної гранатометом, патрони до автомата Калашникова, гранати для під ствольної гранатомета.

  Затримані дали свідчення про свою діяльність, яка спрямована на дестабілізацію ситуації в східних областях України.

  Отримана інформація підтверджує активне залучення військовослужбовців Російської Федерації, зокрема, офіцерів ФСБ і ГРУ, до підготовки бойовиків, які здійснюють терористичні акти на території України, займаються бандитизмом та вбивствами.

  Так один із затриманих бойовиків показав, що проходив курс підготовки на території однієї з військових частин на території Ростовської області. На військовому полігоні він і його спільники проходили навчання, в ході якого вивчали правила використання ПЗРК і РПГ.

  Також затримані надали іншу оперативну інформацію, яка буде корисною для українських силовиків під час виконання спеціальних завдань в рамках антитерористичної операції.
  Попередній матеріал
  Представники ДНР продовжують погрожувати членам виборчкомів - ОДА
  Наступний матеріал
  Рада безпеки ООН у закритому режимі обговорить кризу в Україні