Дебальцеве
5.ua

Затишшя у Дебальцевому – стріляють лише з легкої зброї

  Вогонь з артилерії вщух, проте російські терористи і далі обстрілюють позиції сил АТО зі стрілецької зброї неподалік Дебальцевого на Донеччині. Нещодавно бойовики поцілили у трансформаторну підстанцію, як наслідок – частина міста залишилася без світла.

  Чотирьох озброєних людей з синіми пов'язками на плечах у Дебальцевому можна зустріти часто. Зведений патруль із військовослужбовців, міліціонера та представника військової комендатури пильнують порядок у місті. Розповідають: здебільшого на них люди реагують привітно.

  Функції у патрулі чітко розділені: цивільного правопорушника може затримати дільничий, якщо ж на вулиці побачать військового, який порушує закон – його зупинити має представник військової комендатури.

  Тут діє телефон довіри військового комісара міста Дебальцеве, який є в органах місцевого самоврядування, куди місцеві можуть поскаржитись на можливі ексцеси за участі бійців.

  Паралельно люди звертаються до міліції із заявами про зруйноване житло. Таких будинків, за попередніми підрахунками, тут до 200.

  Люди переважно не мають грошей, щоби відновити шибки. Наприклад, в аптеці рами закриті гіпсокартоном від вересня, проте фармацевти продовжують працювати і в холодному приміщенні.

  Півроку у Дебальцевому не працював жоден дитячий садок. Єдиний на все місто відкрили 3-го грудня. І хоча нині у Дебальцевому не купити ялинки, бо їх просто не продають, дитячі святкування відбудуться. Ялинку для дошкільнят привезли військовики.

  Попередній матеріал
  Стронгмен-доброволець встановив новий рекорд просто на фронті
  Наступний матеріал
  Скайп-конференція з ватажками терористів продовжиться о 22-й - СБУ

  Інтенсивність боїв на Донбасі знову зростає

  Турчинов: Дебальцеве, Щастя та аеропорт Донецька - "найгарячіші" точки в АТО

  Біля Дебальцевого різні угрупування російських терористів обстрілюють одне одного з "Градів"

  Під Дебальцевим люди 4 місяці живуть у підвалах