Петро Мехед
5.ua

Заступник міністра оборони закликав Захід відреагувати на порушення режиму "тиші" на Донбасі

  Терористи миру не хочуть - про це свідчать їхні дії, вважає заступник міністра оборони. Петро Мехед навів приклади кричущих фактів порушення бойовиками та російськими найманцями Мінських угод.

  А саме обстріл позицій 93-ї бригади у селищі Піски Донецької області та у селищі Широкиному поблизу Маріуполя. Бойовики застосовували 120-міліметрові гармати та артилерію, яку мали б відвести від передової в межах угоди.

  За словами Мехеда, українська армія дає відсіч бойовикам та відкриває вогонь у відповідь у разі небезпеки для військових. Він закликав європейські країни та США відреагувати на таке порушення режиму припинення вогню терористами.

  "Якщо брати в цілому, то на Маріупольському напрямку і в районі населених пунктів Щастя, Попасна і в районі Станиці Луганської, на всіх напрямках є загрози до відновлення бойових дій з боку сепаратистів. Разом з тим, ті заходи, які ми вживаємо і вживали зараз, здатні при правильному їх застосуванні, адекватно реагувати на ті виклики і загрози, які існують на сьогодні. Якщо військовослужбовці чітко бачать, хто по них стріляють, звідки стріляють і є загроза мирному населенню і особовому складу підрозділу, по якому ведеться обстріл, командир має право на відкриття вогню", - сказав Мехед. 

  Попередній матеріал
  Депутат: перші 100 днів роботи парламенту – це виживання
  Наступний матеріал
  Працівнику ДФС, який вимагав $100 тис. хабара, встановлено заставу в понад 1 млн грн

  В Міноборони вважають, що про повноцінне відновлення роботи Дебальцівського залізничного вузла на сьогодні не йдеться

  Витрати Міноборони на озброєння зростуть до 14 млрд грн

  Командування АТО має відповідні розрахунки і план термінового повернення тяжкого озброєння на передову - Міноборони

  Міноборони оприлюднило відео відведення самохідних гаубиць