5.ua

Заступник Коломойського пропонує передати владу на Донбасі військовим

  Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Геннадій Корбан, який всіляко перешкоджає запланованому у  Донбасі так званому "референдуму про самовизначення", пропонує українському уряду тимчасово передати владні повноваження на цій території військовим комендантам. Про це повідомляє dondass.ua 9 травня.


  Зокрема повідомляється, що Корбан вважає місцеву владу Донбасу "залякаою і паралізованою терористичними атаками".

  " Підрозділи батальйону "Дніпро", які взяли під контроль адміністративні будівлі Маріуполя, не можуть передати їх представникам місцевої влади. Утримувати будівлі без наявності влади не має сенсу. Чиновники просто залякані - вони бояться ходити містом і приймати рішення - кажуть, що терористи вбивають і викрадають людей прямо на вулицях , - впевнений Геннадій Корбан, - У цих умовах найбільш логічним рішенням для підтримки життєзабезпечення міського господарства та безпеки громадян я вважаю призначення в міста Донецької та Луганської областей, які зазнали терористичних атак, військових комендантів, які отримують тимчасово - на три місяці - всю повноту влади",

  Це рішення, на думку Корбана, не вимагає введення надзвичайного стану або скасування виборів (на цій території чи взагалі). Це рішення має на меті "не дозволити терористам захопити владу шляхом терору".

  "Ми не повинні залишити без допомоги ту мирну більшість українців Донеччини та Луганщини, які хочуть спокійного безпечного мирного життя у складі єдиної України. Прошу керівництво країни негайно розглянути мою пропозицію", - підсумував Корбан свою пропозицію.
  Попередній матеріал
  У Харкові затримали озброєних палицями провокаторів
  Наступний матеріал
  СБУ оприлюднило відео допиту російського шпигуна