5.ua

Захист полоненого ГРУшника Єрофєєва оскаржить постанову суду про його арешт

  Захист підозрюваного спецназівця Російської Федерації Євгенія Єрофєєва оскаржить постанову Шевченківського районного суду Києва про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання за гратами до 19 липня 2015 року.

  Про це журналістам заявила адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська, пише "РБК-Україна". "Звичайно, будемо оскаржувати", - зазначила Соколовська.

  Нагадаємо, що сьогодні, 22 травня, Шевченківський районний суд Києва розглянув клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу затриманим під Щастям на Луганщині спецназівцям Російської Федерації Євгену Єрофеєву та Олександру Александрову. В результаті засідань, суд заарештував обох російських військовослужбовців до 19 липня 2015 року. 

  Як повідомив у соціальній мережі радник глави СБУ Маркіян Лубківський, у зв'язку з необхідністю завершення лікування російських військовослужбовців, конкретне місце утримування під вартою підозрюваних Єрофєєва та Александрова буде додатково визначено Головним слідчим управлінням Служби безпеки України. 

  Попередній матеріал
  Російська поліція затримала журналіста, який спробував дізнатись правду про затриманих в Україні ГРУшників
  Наступний матеріал
  В Тольятті дійсно була акція протесту родичів бійців ГРУ – російський журналіст

  Шевченківський суд заарештував полоненого ГРУшника Єрофєєва

  Затриманий ГРУшник зламав версію Міноборони РФ: "Я військовослубовець. Я не звільнявся з лав армії"

  Затриманий ГРУшник сподівається, що його обміняють на українських полонених

  Суд арештував затриманого ГРУшника Александрова до 19 липня