5.ua

Закатований студент перед смертю міг бути у полоні сепаратистів - мати

  Ідентифіковано тіло другого загиблого виявленого у річці Торець біля селища Райгородок Донецької області. Ним виявився студент із міста Києва. Про це напередодні повідомив Юрій Луценко

  "МВС ідентифікувало тіло другого загиблого, ним є молодий студент із міста Києва, який теж був підданий тортурам, також був по-звірячому вбитий і утоплений в річці" - сказав він. Причина смерті обох загиблих – комбінована травма тіла внаслідок тортур, з подальшим утопленням ще живих потерпілих, які перебували без свідомості.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося про зникнення 19-річного активіста Євромайдану Юрія Поправки, який за попередніми даними знаходився у полоні сепаратистів на Сході.

  За інформацією, яку надала матір загиблого сайту 5.ua, хлопець разом з друзями поїхав до своєї дівчини до Харкова 16 квітня, після цього з ним не було зв'язку. Дівчина Юрія, яка навчається у Харкові, розповіла, що він приїхал до неї з друзями, а наступного дня він поїхав від неї невідомо куди. 

  Мати Юрія дзвонила на телефон сина, а її відповіли, що він у полоні. Сьогодні дівчина хлопця підтвердила інформацію про загибель Юрія: "Його опізнала мати".jr

  Попередній матеріал
  Ярош закликав Турчинова озброїти громадян
  Наступний матеріал
  СБУ, армія і терористи озвучили свої версії підриву вертольота