Захисники Донецького аеропорту відбили фланговий прорив ворожих танків

  Радник Президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков заявив про відбиття прориву танків російських терористів у районі Донецького аеропорту.

  "Ситуація поблизу ДАП (Донецького аеропорту - ред.) - Піски. Багато питань, тому подзвонив знайомим туди. Був фланговий прохід танків, відбили", - написав він на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "Піски весь день дуже щільно криють "Градами" - так, це у нас над головою туди і літало весь день. Про оточення Пісок мова не йде, там є безліч доріг", - додав він.

  Разом з тим радник Президента висловив обурення з приводу заяв невдоволення активними діями і просуванням українських військ.

  "Коли ми стояли на місці - всі обурювалися стоянням на місці. Тепер ми почали рухатися - знову все не слава Богу. Нагадую, це не квача і не гра в "Зірницю". Тут бої, тут вбивають. І чим більше буде рухатися - тим більше будуть убивати", - резюмував помічник глави Міноборони.

  Нагадаємо, сили АТО відбили масштабний наступ російських бойовиків на Донецький аеропорт, відкинувши їх на кількадесят кілометрів від летовища.

  Попередній матеріал
  У Москві заговорили про необхідність зустрічі в Мінську і відновлення режиму "тиші"
  Наступний матеріал
  Бірюков заявив, що сьогодні аеропорт не був головною метою сил АТО

  З Донецького аеропорту вивезли ще 20 поранених "кіборгів"

  У Донецьку підірвано Путиловський міст

  Боєць "Кліщ" замість командира, що "зламався", очолив атаку в Донецькому аеропорту

  В інтернеті з'явилось зняте з повітря відео руйнувань в аеропорту Донецька