За тиждень на окупованих територіях Донбасу оголосили страйк уже три шахти

  Шахтарі на окупованих територіях Донбасу страйкують через невиплату зарплати.

  Від шахтарів надходить інформація про тяжке становище вугільників окупованих територій Донбасу, передає ГО "Оборона Маріуполя". Так, минулого тижня почали страйк гірники вугледобувного підприємства "Ясинівська-Глибока" у Макіївці Донецької області. Шахтарі не отримують зарплату з березня місяця. "Заспокоювати" обурених людей приїхав "міністр вугільної промисловості ДНР" Дубовскій і ватажок маріонеткового окупаційного режиму Захарченко в супроводі банди бойовиків. Озброєні терористи "переконали" шахтарів продовжити роботу і заплатили 75% грошового утримання за березень. На питання про решту боргу бандити не відповіли нічого, натомість порадили шахтарям "триматися".

  Наступною оголосила страйк макіївська шахта ім. Кірова – тут бойовики заплатили працівникам аж 69% зарплати за березень.

  3 серпня почали страйкувати гірники шахти ім. Челюскінців у Донецьку. Як зазначають в "Обороні Маріуполя", раніше це було одне з найуспішніших вугільних підприємств Донецького регіону. Спускатися в шахту відмовились друга і третя зміни вугільників, які не отримують зарплати з березня. До людей знову приїхали озброєні до зубів бойовики на чолі із самопризначеним "мером" Донецька Мартиновим і Захарченком. При цьому "міністр вугільної промисловості ДНР" Дубовскій звинуватив у відсутності коштів свого поплічника – "мера" Донецька Мартинова. Гроші на березневу зарплату нібито надійшли в банк Мартинова, де й "зависли".

  За даними фахівців, аналогічна ситуація склалася на всіх підприємствах вугільної галузі, розташованих на окупованих територіях. Грошей на наступні виплати шахтарям грошей у банд "ДНР" немає, тож ситуація з вирішенням проблем трудящих погіршуватиметься. "Багато гірників з ностальгією згадують життя в правовому полі України, однак багатьох тримає житло, сім'ї, та й з ломами на автомати і "Гради" бойовиків не підеш..." – пояснили активісти.

  Нагадаємо, страйк на шахті ім. Челюскінців підтверджують і інші джерела.

  Попередній матеріал
  У Хмельницькому стартував набір до нової патрульної поліції
  Наступний матеріал
  Адвокат оприлюднив доказ того, що на момент убивства журналістів Савченко вже була в полоні