Фото з Instagram sashakots

За останні 20 днів на Донеччині поранено семеро неповнолітніх - ОДА

  У Донецькій області за останні 20 днів (з 9 травня) поранені семеро неповнолітніх дітей.


  Про це повідомили у департаменті охорони здоров`я Донецької облдержадміністрації, узагальнивши інформацію про підлітків, які постраждали внаслідок бойових дії в регіоні, передає УНІАН.

  Згідно з повідомленням, в Слов`янську поранення отримали троє дітей.

  Так, 9 травня дитина 12 років отримала вогнепальне поранення черевної порожнини і плечового суглоба під час прогулянки. Перебувала на стаціонарному лікуванні в хірургічному відділенні міської лікарні ім. В.І.Леніна, де їй надали відповідну медичну допомогу. На сьогодні дитина виписана додому, її стан задовільний.

  13-річна дівчинка 26 травня отримала осколкове поранення ноги. Їй в повному обсязі була надана медична допомога.

  28 травня 4-річна дитина під час прогулянки з бабусею постраждала від осколкового поранення м`яких тканин лівого передпліччя. Після надання медичної допомоги в травматологічному відділенні міської лікарні ім. В.І. Леніна, дитина отримує амбулаторне лікування. Її стан задовільний.

  Ще четверо неповнолітніх постраждали в інших містах області.

  У Макіївці 17 травня семирічна дитина на автобусній зупинці отримала вогнепальне поранення правого гомілковостопного суглоба. Її доставили в дитяче клінічне територіальне медичне об`єднання м. Макіївка, де надали медичну допомогу в повному обсязі. На третій день дитину перевели в обласну дитячу клінічну лікарню. На сьогодні її стан задовільний, відзначається позитивна динаміка .

  У Горлівці 24 травня дівчина 17 років отримала кульове поранення грудної клітини. Її госпіталізували в хірургічне відділення міського територіального медичного об`єднання «Сім`я і здоров`я», де вона знаходиться по теперішній час. На сьогодні її стан задовільний.

  15-річний житель села Маринівка Шахтарського району 25 травня їхав в автомобілі, який розстріляли біля блокпосту м. Сніжне . Хлопчика доставили в обласну дитячу клінічну лікарню з проникаючим пораненням черевної порожнини з численними пораненнями кишечника, де оперативно прооперували. Його стан зараз залишається важким.
  Попередній матеріал
  Терористи знищили склад зброї Нацгвардії на Луганщині
  Наступний матеріал
  ОБСЄ: зв'язку зі зниклими спостерігачами досі немає