фото Twitter / ukrinform

За ніч російські терористи здійснили 10 обстрілів сил АТО, із них 2 - з території РФ

  Сили Антитерористичної операції поступово відтісняють бойовиків із захоплених ними територій на Донбасі. Водночас, бойовики чинять сильний опір та обстрілюють позиції українських військових. За минулу ніч вони здійснили понад 10 атак.


  Докладно про те, як минула ніч у зоні бойових дій, "5-му каналу" розповів речник оперативного штабу АТО Владислав Селезньов.

  За його даними, минулої ночі російські терористи двічі обстрілювали з мінометів аеропорт міста Луганська. По аеродрому Донецька бойовики стріляли з "Градів".

  Одночасно з цим, сили АТО продовжують розширювати зону відповідальності та підконтрольну територію, відтісняючи бойовиків з тих позицій, які вони займали раніше.

  Терористи продовжують чинити шалений тиск на українські підрозділи, обстрілюючи зі стрілецької зброї блокпости та опорні пункти сил АТО. Зокрема, йдеться про обстріли блокпостів, які розташовані в районі населених пунктів Авдіївка, Шишкове, Червонопартизанськ. Блокпост сил АТО, який знаходиться неподалік населеного пункту Маринівка цієї ночі було обстріляно з танку. Під час обстрілу позицій українських військовослужбовців в районі населеного пункту Олександрівськ бойовики використовували БМ-21 "Град".

  Протягом минулої ночі позиції сил АТО двічі обстрілювали з території РФ – йдеться про блокпости у прикордонних районах. При цьому використовувались міномети.

  Попередній матеріал
  Порошенко: російські терористи вчинили 2 злочини – збили літак і замітають сліди
  Наступний матеріал
  На місці падіння Boeing-777 вже виявлено тіла 196 загиблих - ДержНС