За кожен день у бою військові отримуватимуть тисячу гривень - прем'єр

  Українські військовослужбовці, які перебувають безпосередньо у зоні АТО отримуватимуть вдвічі більшу зарплатню, ніж ті, хто служать за межами території.

  Відповідну постанову підписав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Постанова “Про особливості грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій”, яка встановлює додаткові виплати військовослужбовцям за виконання бойових завдань та знищення бойової техніки очолюваних Росією терористів.

  У документі також затверджується, що за кожен день перебування в бою, тобто виконання бойового завдання, “кожен військовослужбовець: чи це солдат, чи генерал - додатково отримує 1000 гривень”.

  Окремо визначено грошову винагороду за успішне виконання завдання бойовими підрозділами і за знищення бойової техніки російських терористів. Розмір цих виплат, за словами Яценюка, прив’язаний до мінімальної заробітної платні: “Якщо бригада успішно виконала завдання, вона отримує додатково 365 тисяч гривень, полк – 243 тисячі гривень, батальйон – 121 тисячу гривень, рота – 60 тисяч гривень”.

  Окрім того, повідомив він, за кожен знищений бойовий літак російських терористів виплачується 121 тисяча гривень, за систему залпового вогню - 60 тисяч гривень, тактично-ракетні комплекси – 54 тисячі гривень, за кожен танк – 48 тисяч гривень, об'єкт наземної артилерії та бойову машину піхоти – по 42 тисячі гривень, за кожен знищений переносний зенітно-ракетний комплекс - 30 тисяч гривень.

  Постанова містить також “додатковий перелік військової техніки російських бойовиків, у випадку знищення якої будуть додатково преміюватися українські військовослужбовці, прикордонники, працівники Служби безпеки України, Управління державної охорони, Державна служба з надзвичайних ситуацій”.

  Яценюк заявив, що доручив міністру юстиції України, “щоби вже завтра вранці цей наказ був застосований і вступив у дію”.

  Попередній матеріал
  Бойовики обстріляли автобуси із людьми, які евакуювалися з Дебальцевого
  Наступний матеріал
  Україна посилює контроль на кордоні із Придністров'ям

  В Мінсоцполітики назвали максимальну суму виплат на родину переселенців

  За минулу добу загинуло 13 учасників АТО – штаб АТО

  Бійці АТО взяли в полон сімох терористів з "Востоку" біля Донецького аеропорту - Ричкова

  На Луганщині за добу сили АТО знищили танк, РЛС, САУ, БТР і "Нону" бойовиків