За добу із підконтрольних бойовикам територій виїхала рекордна кількість переселенців

  Протягом минулої доби зафіксовано рекордну кількість вимушених переселенців з територій, що перебувають під контролем терористів - 5 тис. 670 осіб. Це вдесятеро більше, ніж у середньому за добу.


  Про це під час брифінгу повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко, пише "Українська правда".

  Зокрема, у вівторок тільки до Запорізької області прибуло понад 1 тис. осіб.

  Він нагадав, що уряд України ухвалив постанову №637 "Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції".

  Відповідно до неї, призначення і продовження соціальних виплат переселенцям здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується відповідною довідкою. Особам, які переміщуються з Криму або районів проведення АТО, для отримання довідки про взяття на облік необхідно звернутися до територіального управління соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування).

  "Нагадаємо, що незважаючи на численні заяви у ЗМІ, Російська Федерація не зверталася до України щодо дозволу на черговий "гуманітарний конвой" для Донбасу", - наголосив Лисенко.

  За його словами, в Луганську склалася напружена ситуація з продовольством: останній раз терористи видавали "гуманітарну допомогу" жителям у вересні за так званими талонами соціальної допомоги.

  "Значна частина так званих гуманітарних вантажів з Росії перепродається, і не надходить до тих, хто цієї допомоги потребує: дітей, людей похилого віку. Також "гуманітарні конвої" перевозять зброю і пальне, необхідне для бойовиків", - заявив речник РНБО.

  За його інформацією, через обстріли терористів залишаються знеструмленими 42 населених пункти Донецької області.
  Попередній матеріал
  Робоча група ухвалила порядок денний першого дня нової Ради і кількість комітетів - Льовочкін
  Наступний матеріал
  Яценюк проводить останнє засідання чинного уряду