dpsu.gov.ua

За добу Держприкордонслужба затримала на лінії розмежування товарів на суму понад 100 тис. грн

  Усього за добу на лінії розмежування прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 5 транспортних засобів, якими перевозили товари на суму понад 100 тис. грн.

  Уздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів, йдеться у повідомленні на сайті Державної прикордонної служби України.

  Зокрема, два транспортні засоби були затримані зведеними мобільними групами в районі населеного пункту Нижня Вільхова на Луганщині та  Артемівськ на Донеччині. Автомобілі поза контрольними пунктами перевозили продукти харчування без документів на понад 20 тис. грн.

  Ще три автомобілі затримали прикордонники Краматорського загону на польовій дорозі Кліщіївка–Отрадівка  з вантажем  яблук та  грибів загальною вагою 6 тонн на 76 тис. грн. Усі автомобілі прямували в об’їзд контрольних пунктів без документів на тимчасово непідконтрольну територію.

  Через контрольний пункт в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" прослідували 17 вантажних автомобілів з продуктовими наборами,  насосами, електродами,  генераторами, кабелями та трубами. Майже 300 тонн товарів надійшли від благодійної організації Червоний Хрест.

  Також через цей контрольний пункт були пропущені 2 вантажних автомобілі з 11 тоннами м'яса яловичини від благодійної організації "Долоньки" та 10 вантажівок, в яких перевозили будівельні матеріали від УВКБ ООН (Управління Верховного комісара ООН у справах біженців - Ред.).

  Як повідомляв 5.ua, 21 вересня 2015 року СБУ затримала поблизу лінії розмежування три автомобілі з продуктами на суму 200 тис. грн. 

  Попередній матеріал
  Охорона аеропорту Шарм-ель-Шейха розповіла про поліцейських-хабарників, які пропускають багаж без огляду
  Наступний матеріал
  СБУ впіймала на хабарі офіцера міліції на Хмельниччині