За час АТО терористи зруйнували 17 мостів - РНБО

  За час проведення антитерористичної операції на Сході України бойовики повністю або частково зруйнували 17 мостів, у зв'язку з чим українські військові інженери наводять понтонні переправи.


  Про це на брифінгу у вівторок повідомив спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Загалом на Донбасі за час проведення АТО російські диверсанти пошкодили 17 мостів з різним ступенем руйнування. Багато з мостів залишаються замінованими", - сказано в повідомленні.

  Лисенко поінформував, що поблизу Слов'янська військові понтонно-мостового загону Держспецтрансслужби Міністерства інфраструктури побудували два тимчасові мости на місці повністю зруйнованих бойовиками.

  "Обидві понтонні переправи на 65 і 70 метрів встановлені неподалік Слов'янська - через річки Сіверський Донець та річку Казенний Торець. Перш, ніж прокласти через річку понтонну наплавну конструкцію, територію на наявність вибухонебезпечних предметів перевіряють сапери Держспецтрансслужби", - зазначив він.

  За його словами, для виконання завдань спеціальними платформами на залізничному ходу з Дніпропетровщини в Слов'янськ було перевезено майже 100 секцій понтонів і понад 10 одиниць допоміжної техніки.

  "Понтонерами будують мости в рекордно короткі терміни - буквально за кілька діб. Переправа міцна, здатна витримувати навантаження в десятки тонн. Вона буде служити для пропуску як цивільної техніки, так і військових колон, яким тепер не потрібно буде об'їжджати десятки кілометрів", - розповів речник РНБО.

  Також він повідомив, що ще чотири мости, які об'єднують між собою густонаселені райони Донецької та Луганської областей, відновили інженери Збройних сил України.

  "Їхню надійність перед запуском військові перевіряють бойовими машинами. Вчора, наприклад, жителі Сєверодонецька Лугансько, дякували військовим за відновлений міст через річку Борову. Тепер 40-метровий міст, встановлений фахівцями інженерних військ Збройних сил України, слугуватиме жителям великого промислового міста, доки не відновлять постійну переправу ", - заявив Лисенко.
  Попередній матеріал
  Російські хакери викрали 1,2 млрд паролів від електронних скриньок
  Наступний матеріал
  Ситуацію зі спалахом лихоманки Ебола обговорить ВООЗ