З російським консулом зник зв'язок після візиту до ГРУшників - ЗМІ

  Український правозахисник Костянтин Кравчук, який представляє інтереси російського ГРУшника Олександра Алєксандрова, не може зв'язатись із завідувачем консульського відділу посольства РФ в Україні Олексієм Грубим.

  Про це повідомляє ТСН з посиланням на адвоката.

  Зі слів Кравчука, у період з 19 до 26 травня російський консул зв'язувався з ним по кілька разів на день, однак після зустрічі з заарештованими громадянами РФ у госпіталі, на дзвінки адвоката не відповідає.

  Зазначається, що правозахиснику необхідно поспілкуватись з російським дипломатом, щоб дізнатись офіційну позицію Російської Федерації та визначити стратегію подальшого захисту Алєксандрова.

  Олександр Алєксандров і далі перебуватиме у Головному військовому госпіталі Міноборони у Києві протягом всього попереднього терміну арешту - до 19 липня, адже йому ще повинні зробити три операції. Військовий не встає з ліжка, тож навряд чи його можна буде виписати зі шпиталю найближчим часом.

  Повідомляється також, що адвокат Кравчук намагався зв'язатись з дружиною свого підзахисного, проте вона на дзвінки не відповідає.

  Як відомо, російська сторона не надала своїм громадянам адвокатів, тож їх захищають українські. Зокрема, Костянтин Кравчук представляє Регіональний центр безоплатної вторинної допомоги міністерства юстиції України.

  Як повідомлялось раніше, затриманий під Щастям на Луганщині військовий ГРУ ЗС РФ Олександр Алєксандров, не оскаржуватиме в суді рішення про свій арешт, на відміну від іншого затриманого російського спецпризначенця  - Євгена Єрофєєва.

  Попередній матеріал
  Терористи ведуть вогонь з важких мінометів - прес-центр АТО
  Наступний матеріал
  "Правий сектор" намагається виміняти затриманого терориста на свого полоненого бійця

  Адвокат одного із ГРУшників просить випустити підзахисного з-за ґрат

  Жодні переговори про обмін російських ГРУшників не ведуться - Наливайченко

  Російський консул відвідав затриманих російських ГРУшників

  ГПУ почала розслідування терористичної діяльності посадових осіб ГРУ Генштабу РФ