5.ua

З Полтави на Донбас вирушив зведений загін добровольців-міліціонерів

  Близько 150 добровольців рушили з Полтави на Схід. Зведений загін працівників міліції проводжали колеги, родичі, друзі, волонтери.


  Цього разу серед бійців – представник керівного складу полтавської міліції, заступник начальника міського управління Георгій Карпіченко. Він і очолив зведений загін.

  "Вирушаєм на Схід. Всі – добровольці. Дякуючи керівництву міліції, дякуючи громадськості – забезпечені всім необхідним. Навіть дякуючи дітям. Хочу сказати, щоб вони почули – це учні 30-ї школи, 2-А класу, які зробили нам такі подарунки. Ми їх беремо з собою. Думаю, потім привезем, прийдем подякуєм" – каже Георгій Карпіченко.

  Також в Полтаві стало традицією, що місцеві підприємці збирають у дорогу воякам харчі та спорядження. Благодійники кажуть: за весь час бойових дій у зону конфлікту передали допомоги на майже півмільйона гривень.

  Благодійник Євген Дикань розповів: "На сьогодні це консерви, вода, тушонка, картошка, и кроме всего – перчатки. Попросили на 320 человек, чтобы не мерзли люди. Каждый раз, когда уезжают, каждый раз передаем обязательно – выработали для себя систему, что передаем каждый раз, кто бы ни ехал".

  Попередній матеріал
  ЄС: швидке скасування санкцій проти Росії – це "вигадки"
  Наступний матеріал
  Порошенко вимагає розширити і підсилити місію ОБСЄ на кордоні з путінською Росією
  Loading...