5.ua

З Луганського будинку дитини евакуювали більшість малюків

  До 80 дітей з Луганського обласного будинку дитини евакуювали у безпечне місце. Там перебували немовлята та малюки віком до шести років.


  Частину з них розмістили в пульмонологічному санаторії в іншому кінці Луганська. Десятеро дітей з фізичними вадами перевезли до інтернату в Краснодонському районі. Також разом із вихованцями евакуювали весь медичний та педагогічний персонал. На його роботу, а також на стан малюків тимчасовий переїзд не вплине – запевняє головний лікар. Усі дітки дорогу перенесли нормально, і вже повернулися до звичного розкладу дня.

  Головлікар Луганського обласного будинку дитини №2 Катерина Донцова каже: сьогодні в Луганську ніхто не може сказати, де буде найбільш безпечно, але через близькість до зони бойових дій вивезли 70 дітей. Малюків-інвалідів готують до евакуації у спеціалізований інтернат, а 3-х діток, які потребують постійного медичного догляду, вивезли до лікарні.

  Нагадаємо, сьогодні з Луганська до Харкова співробітникам МНС вдалося евакуювати 31 дитину. Вчора 33-х малюків з краматорського дитбудинку "Антошка" перевезли до дитячих установ Харківської області.

  Всього ж за офіційними даними, із зони АТО евакуювали близько 25 тисяч осіб, з них тисяча дітей. Число тих, хто виїхав самостійно, наразі невідоме.
  Попередній матеріал
  Регіонали спробували повернутись до влади в Ірпені
  Наступний матеріал
  Сили АТО взяли під контроль Старий Караван і Брусівку на Донеччині
  Loading...