фото korrespondent.net

З котла під Іловайськом вирвались перші 28 бійців - Аваков  З ними ж провалось кілька бійців батальйону територіальної оборони, який підпорядковується ЗСУ. Про це у
  Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, усього з котла вийшли 28 воїнів.

  Водночас, російські окупанти не хочуть випускати колону з бійцями батальйону "Донбас". Про це "5-му каналу" розповів командир батальйону Семен Семенченко. З його слів, росіяни досі не отримали вказівки від Генштабу Російської федерації та висунули новий ультиматум: дали добровольцям часу до 12-ї дня для того, щоби здатися у полон.


  "Там 3 котла окружения – это Екатериновка, это Старобешево и Червонопилье. Та колонна, которая окружена в Чернонопилье – там "Донбас" и те части, которые не сдались. Там не дошла команда от российского Генштаба к той части, которая нас окружила – ВДВ (ЗС Росії – Ред.). И они выдвинули новый ультиматум сейчас, что, дескать, ещё вам 2 с половиной часа. Я сейчас вынужден вступить в переговоры с разведротой этой, потому что наши в плен сдаваться не будут, они будут стреляться просто. Поэтому я не могу этого допустить", – повідомив Семен Семенченко.

  Попередній матеріал
  Російські окупанти збили український штурмовик - пілот врятувався
  Наступний матеріал
  Російські окупанти знищили село Новосвітлівка на Луганщині
  Loading...