З кількома населеними пунктами на Луганщині немає зв'язку - Москаль

  Із кількома селами, розташованими на лінії розмежування вогню в Луганській області, немає зв’язку.

  Як повідомив глава Луганської ОДА Геннадій Москаль, мова йде, зокрема, про Троїцьке Попаснянського району (поблизу Дебальцевого), яке інтенсивно обстрілювали останні кілька днів, Кримське Новоайдарського району (недалеко від колишнього 31-го блокпосту на Бахмутській трасі) та Новотошківку Попаснянського району (поряд із 29-м блокпостом).

  "У всіх трьох селах немає електроенергії, тому не працюють вишки мобільних операторів. Українські військові, як і раніше, перебувають на своїх позиціях, однак чи зазнали Кримське, Новотошківка та Троїцьке обстрілів минулої ночі, поки невідомо", - йдеться в повідомленні.

  Разом з тим, зі слів Москаля, у більшості традиційно гарячих точок Луганської області вчорашній день та минула ніч пройшли спокійно.

  "Обстрілів не зафіксовано в Щасті, Станиці Луганській, Трьохізбенці, Гірському, Золотому, Нижньому та Світличному. В деяких населених пунктах чулася віддалена канонада артилерії бойовиків, які протягом ночі інтенсивно обстрілювали Попасну. Бойове затишшя використовується для відновлення перебитих попередніми обстрілами систем життєзабезпечення", - зазначив глава ОДА.

   

   

  Попередній матеріал
  Єврокомісія пропонує "Газпрому" окремо рахувати газ, який постачається Україні і на окуповані бойовиками території
  Наступний матеріал
  У Харкові попрощалися із жертвою недільного теракту