Уся так звана "ЛНР" залишилася без центрального водопостачання - Москаль

  Терористи пошкодили водозабір у селищі Світличне Луганської області.

  Голова Луганської облдержадміністрації повідомив, що через пошкодження бойовиками водозабору у Світличному вся так звана "ЛНР" залишилася без центрального водопостачання.

  "Казаки так званого "Всевеликого войска донского" обстріляли з "Градів" с.Світличне Нижнянської селищної ради (Попаснянський район), де розташована водозабірна станція об’єднання "Луганськвода", - йдеться в повідомленні прес-служби глави ОДА.

  Як зазначається, 90% видобутої води станція постачає на територію, окуповану бойовиками.

  "Реактивні снаряди перебили водопровід високого тиску, а вчора (30.01) в результаті нового обстрілу був перебитий ще один водопровід високого тиску. В результаті вся територія так званої "ЛНР", включаючи Луганськ, Алчевськ, Стаханов, Красний Луч та інші великі міста, залишилися без центрального водопостачання", - повідомив Геннадій Москаль.

  Разом з тим, за його даними, на контрольованому Україною боці без води залишаються кілька населених пунктів, зокрема, Золоте, Гірське, Попасна, Карбоніт, Новотошківка, Світличне та Нижнє.

  Повідомляється, що наразі аварійні бригади намагаються подати воду у ці населені пункти. Оскільки обстріли тривають і далі, ремонтники працюють під прикриттям військових.

  "Від сьогодні облдержадміністрація не буде за власний кошт ремонтувати пошкоджені водогони, які подають воду в так звану "ЛНР". Якщо самозванці, що проголосили себе владою, хочуть, щоб окуповані території були з водою, хай усувають пошкодження за свій кошт і власними силами. Ми перешкоджати цьому не будемо. Це принципова позиція", - наголосив Москаль.

  Попередній матеріал
  З трьох міст на Донеччині з-під обстрілів вивезли близько тисячі людей
  Наступний матеріал
  Порошенко запросив польського економіста стати консультантом з реформ

  В Донецькій області без води може залишитись 650 тис. осіб

  У Попасній "казаки" обстріляли вагонобудівний завод: є жертви серед цивільних

  Бойовики прямою наводкою обстрілюють Станицю Луганську – Москаль

  Окупанти в Севастополі роздумують, де дістати воду: дійшли до опріснення моря